Nillkin HTC U Ultra frostad plastskal - Varm rosa - 8170505

  • Artikelnr: 8170505
  • 892 antal i lager

298.81kr  246.71kr
Spara: 17% mindre

   Rated 4.82   reviews [258]

Produktnummer: 8170505

Ett stabilt skyddande skal från Nillkin som är tillverkad av plast. Skalet är till för HTC U Ultra och kommer hjälpa till att skydda din telefon mot repor, stötskador och andra vardagliga skador som kan förekomma, och med dess super frostade yta kommer du också få ett mycket bättre grepp om telefonen. Köp ett elegant skal till din HTC U Ultra som kommer ge ett stabilt skydd mot skador!