Nillkin HTC U Ultra frostad plastskal - Guld - 8170506

  • Artikelnr: 8170506
  • 805 antal i lager

298.78kr  246.69kr
Spara: 17% mindre

   Rated 4.95   reviews [289]

Produktnummer: 8170506

Ett stabilt skyddande skal från Nillkin som är tillverkad av plast. Skalet är till för HTC U Ultra och kommer hjälpa till att skydda din telefon mot repor, stötskador och andra vardagliga skador som kan förekomma, och med dess super frostade yta kommer du också få ett mycket bättre grepp om telefonen. Köp ett elegant skal till din HTC U Ultra som kommer ge ett stabilt skydd mot skador!