HTC U Ultra krokodilskinn textur läderfodral - Mörkblå - 8170497

  • Artikelnr: 8170497
  • 683 antal i lager

324.84kr  259.23kr
Spara: 20% mindre

   Rated 4.7   reviews [222]

Produktnummer: 8170497

Ett fodral för HTC U Ultra som har en textur av krokodilskinn. Fodralet är tillverkad av konstläder och plast, och kommer hjälpa till att skydda telefonen mot repor och andra vardagliga skador, och med dess kortfack och pengarfack kommer du kunna använda fodralet som en plånbok. Detta läderfodral kan även användas som ett stativ för att bekvämt kunna kolla på filmer och serier, så köp ett elegant läderfodral till din HTC U Ultra som kommer skydda din telefon mot skador.