HTC U Ultra graffiti läderfodral - Vit - 8170488

  • Artikelnr: 8170488
  • 810 antal i lager

311.79kr  259.21kr
Spara: 17% mindre

   Rated 4.8   reviews [207]

Produktnummer: 8170488

Ett klassiskt fodral till HTC U Ultra som är designad med en graffiti mönster. Fodralet är tillverkad av konstläder och plast, och kommer hjälpa till med att skydda din HTC U Ultra mot repor och andra skador. Använd även fodralet som en plånbok med hjälp av dess kortfack, pengarfack och dess stativ. Köp ett klassiskt skyddande fodral till din smartphone idag!