Huawei P20 - Litchi Plånboksfodral - Rosa - 15432781

  • Artikelnr: 15432781
  • 548 antal i lager

259.74kr  103.77kr
Spara: 60% mindre

   Rated 4.97   reviews [274]

Produktnummer: 15432781

Snyggt och superslimmat fodral i konstskinn med plånboksfunktion till Huawei P20.

# 3st fack för kreditkort
# Utrymme för t.ex. sedlar

# Hållare i plast för telefonen, hål för kamera
,blixt och högtalare gör att telefonen sitter fast
ordentligt och sitter inte i vägen vid användandet.
# Säkert magnetlås
# Skyddar effektivt mot repor och skador.

-Passar till: Huawei P20.
-Material: Mjukt PU-Läder.
- Färg: Rosa / Hot Pink