Ringke Double Layer Armor Tough Skal till iPhone 7 Plus - Metal - 7068414

  • Artikelnr: 7068414
  • 912 antal i lager

363.95kr  259.09kr
Spara: 29% mindre

   Rated 4.96   reviews [115]

Produktnummer: 7068414

Ringke Max Double Layer Heavy Duty Protection Tough Armor Skal till Apple iPhone 7 Plus är ett smidigt skal som skyddar din mobil mot repor, smuts och andra skador. Förstärkt med hårdplast och silikon på sidorna för att ge dig ett hållbart och tåligt skal. Erbjuder optimalt skydd mot repor.Perfekt passform för din mobil. Detta skal finns i flera färger.- Färg : Metal Slate- Material : Gjort av hårdplast- Märke : Ringke Rearth- Passar : Apple iPhone 7 Plus