Plånboksfodral Ultratunn design iPhone 7/8 - 9745253

  • Artikelnr: 9745253
  • 995 antal i lager

194.95kr  129.18kr
Spara: 34% mindre

   Rated 4.92   reviews [205]

Produktnummer: 9745253

Ett ultratunnt plånboksfodral till iPhone 7/8 i smal modern design.

Skyddar bra mot smuts och repor.

+ Innerskal av TPU.

+ 1 st fack för kort.

Passar till:

iPhone 7/8