Läderfodral med ställ, röd, iPhone 7 - 10775674

  • Artikelnr: 10775674
  • 625 antal i lager

194.77kr  124.76kr
Spara: 36% mindre

   Rated 4.97   reviews [199]

Produktnummer: 10775674

Skydda din telefon från repor och ytliga skador med detta klassiska läderfodralet som även har ett praktiskt kortfack. Fodralet kan även användas som ett ställ för att få en enklare position vid t,ex filmvisning eller .

Specifikationer:
Material: Konstläder/Mjukplast (TPU)
Passar: iPhone 8/7