Terrapin Hårdskal iPhone 5/5s/SE - Aztek - 8052432

  • Artikelnr: 8052432
  • 904 antal i lager

324.81kr  38.99kr
Spara: 88% mindre

   Rated 4.75   reviews [118]

Produktnummer: 8052432

Gult Aztec-skal från brittiska Terrapin till iPhone 5/5s skal, både snyggt och skyddande.

Snyggt hårdskal med riktigt schysst motiv.
Skalet är tillverkat i kvalitativt hårdplast som inte gör telefonen klumpig eller svår att använda.
Skalet är precisionsskuret så att det passar din iPhone 5/5s utmärkt.

Skalet har även öppningar för alla kontakter, knappar och kamerafunktioner.
Skalet ger ett bra skydd till din iPhone 5/5s mot smuts, damm, repor och kan även motverka skador vid stötar.

Egenskaper:
- Hårdskal till iPhone 5/5s med snyggt motiv.
- Alla kontakter, knappar och kamerafunktioner har full tillgång även när skalet är installerat.
- Skyddar din iPhone 5/5s på ett bra sätt.

Märke: Terrapin.
Material: Hårdplast.
Passar: iPhone 5/5s.
Mönster: Aztecmönster.