Läderfodral/plånbok iPhone 5 / 5s / SE Läder - 10707890

  • Artikelnr: 10707890
  • 877 antal i lager

203.61kr  107.17kr
Spara: 47% mindre

   Rated 4.76   reviews [114]

Produktnummer: 10707890

Med vårt läckra fodral ger du din Smartphone ett modernt utseende, som både är snyggt och praktiskt. Plånboksfodralet skyddar även din telefon mot de tråkiga skadorna så som, fall, stötar och repor.
***Fodral***
- Fodralet har flera kortplatser
- Alla anslutningar & knappar kan användas utan att ta bort fodralet.
- Smidig att ha i fickan eller väskan tack vare den slimmade designen.
- Fodralet hålls stängt med hjälp av ett magnetlås.
- Tas enkelt bort från fodralet vid behov och sätts lika lätt tillbaka på plats.
- Utmärkt kvalite och sömmarna är i första klass.
- Utskuret hål för kameran.
- Finns plats för sedlar etc.
- Så länge du kommer ihåg din telefon kommer du aldrig att glömma plånboken igen.
- Material: PU Läder, av suverän kvalité!