Huawei Honor 8 Pro armor hybridskal - Rosa guld - 8260747

  • Artikelnr: 8260747
  • 696 antal i lager

194.81kr  155.53kr
Spara: 20% mindre

   Rated 4.93   reviews [278]

Produktnummer: 8260747

Ett skyddande hybridskal för Huawei Honor 8 Pro som är tillverkad av plast och silikon. Skalet kommer ge ett ultimat skydd mot repor och andra vardagliga skador och med dess förstärkta hörn får du ett ännu bättre skydd mot stötskador. Med dess spindelnät mönster på insidan kommer du kunna avleda värme från telefonen så att den inte överhettas. Skaffa ett ultimat skydd till din Huawei Honor 8 Pro idag!