Honor 10 Ultratunn Gummibelagd Mattsvart Skal - 15323076

  • Artikelnr: 15323076
  • 547 antal i lager

233.92kr  100.14kr
Spara: 57% mindre

   Rated 4.86   reviews [134]

Produktnummer: 15323076

Stötdämpande ultratunn hårt skal med en matt och gummibelagd yta. Detta ger dels bättre stötdämpande förmåga för att förhindra skador så som t.ex. sprickor men ger även ett bättre grepp om telefonen. Skalet skyddar även din dyrbara mobil mot repor, smuts och damm.

Specifikationer:
- Slim Design
- Stötdämpande
- Snygg Mattsvart Finish
- Gummibelagd yta för bättre grepp
- Skyddar mot repor, smuts och damm
- Passar: Honor 10