Plånbokfodral HTC Desire 820, Äkta skinn, Svart - 990321

  • Artikelnr: 990321
  • 511 antal i lager

194.91kr  155.13kr
Spara: 20% mindre

   Rated 4.76   reviews [143]

Produktnummer: 990321

Fodral i äkta skinn med plånboksfunktion till HTC Desire 820
Detta smidiga och smarta plånboksfodral till mobiler, skyddar din värdefulla mobil mot repor och stötar både på framsidan och baksidan och har flera fack för kreditkort och sedlar.
Teknisk data:
*2st fack för kreditkort och 1st utrymme för t.ex. sedlar
*Hållare i hårdplast för telefonen med hål för kamera, blixt och högtalare gör att telefonen sitter fast ordentligt och sitter inte i vägen vid användandet.
*Säkert magnetlås
*Skyddar effektivt mot repor och skador
*Material: Slitstarkt skinn