Vintage Luxury Plånboksfodral för Huawei P9 (ORGINAL) - 8227082

  • Artikelnr: 8227082
  • 789 antal i lager

389.84kr  168.16kr
Spara: 57% mindre

   Rated 4.83   reviews [210]

Produktnummer: 8227082

Stilrent Retro Luxury plånboksfodral för Huawei P9 från HAISSKY (ORIGINAL)
2st Kortfack
Körtkortsfack
Sedelfack
Hålruta för fingeravtrycks skanning på baksidan
Ställfunktion: Den vikbara baksidan underlättar filmtittande med mera
Magnetlåsning
Sydda kontrastsömmar
Skyddar mobilen från repor och skador
Passar passformform samt enkel tillgång till telefonens alla funktioner utan att behöva ta av fodralet
Hög kvalitet!
Färger: Välj mellan Svart och Brun
UTFÖRSÄLJNING!