Huawei Ascend Mate 7 Plånboksfodral Lyché Läder Vit - 10269095

  • Artikelnr: 10269095
  • 814 antal i lager

244.63kr  129.96kr
Spara: 47% mindre

   Rated 4.76   reviews [227]

Produktnummer: 10269095

Detta är ett elegant läder Lyché plånboksfodral speciellt tillverkat till Huawei Ascend Mate 7 av hög kvalité och är tillverkat av ett starkt och tåligt material, dessutom utformat för att passa till Huawei Ascend Mate 7. Plånboksfodralet är som namnet antyder en praktisk kombination av ett fodral och en plånbok för Huawei Ascend Mate 7. Detta väldigt praktiska tillbehör till telefonen gör att du kan bära med dig kreditkort och sedlar i samma praktiska paket. Skyddar din dyrbara Huawei Ascend Mate 7 samt dina kort och pengar.

Med detta fräcka plånboksfodral ger du inte bara din telefon ett unikt utseende utan det är även mycket praktiskt. Telefonen klickas enkelt i ett skal som i sin tur är fäst i det högkvalitativa fodralet så att du kan använda telefonen fullt ut utan att behöva ta ur den. På så sätt undviker du extra slitage på din Huawei Ascend Mate 7. Om olyckan är framme och du tappar telefonen så ligger den bra och skyddat i fodralet.

Snyggt plånboksfodral

3 fack för kreditkort & andra kort

Enheten klickas i ett skal av hårdplast

Smart sedelfack för dina kontanter

Stängs med magnetlås

Passar: Huawei Ascend Mate 7

Material: Tillverkat i konstläder & plast

Skyddar din telefon mot repor, smuts och stötar

Kan ställas upp för filmtittande